İstikbal Perla Deluxe Takım Fiyatı


156 puan
Puan ver

İstikbal Perla Deluxe Takım için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)234.00

Derinlik: (Y)95.00

Yükseklik: (Z)88.00

Berjer

Genişlik: (X)81.00

Derinlik: (Y)86.00

Yükseklik: (Z)108.00

İkili Kanepe

Genişlik: (X)162.00

Derinlik: (Y)95.00

Yükseklik: (Z)88.00

Üçlü Kanepe (Yatak Konumu)

Genişlik: (X)193.00

Derinlik: (Y)123.00

Yükseklik: (Z)


İstikbal Perla Deluxe Takım

2018 yılının en popüler kanepe takımıdır, İstikbal Perla Deluxe Takım şıklığında gizli tuttuğu konforunu her bedene uygun olarak gösterebilir. Ana kumaşlarla uygulama yapılan koltuk takımında, sırt minderleri ve kol kenarlarındaki filtreleri tasarıma uygun olarak yapılmıştır. Ayrıca, lükens ayak yapısı sayesinde son zamanların favori stili country çizgilerinin tamamını ortaya çıkarmaktadır.

Diğer oturma grubu modellerinden ayıran bir özelliği var. İkili kanepe alternatifi sunuluyor, isteyen müşteriler seçimlerine göre alım yapabilir. Yapay malzemelerden kesinlikle kaçınılmıştır, doğal ahşap ayakların kullanıldığı berjerler adeta tasarım harikasıdır.

Özellikle sırtınızı koyacağınız arka bölmesinde düğme ve çektirme stilinde tasarım yapılmıştır. Perla berjer ayakları, uzun süreli kullanıma uygun ve tasarım modelinin her daim yeni kalmasını sağlayacak tarzda imal edilmiştir.

İstikbal Perla Deluxe Takım Özellikleri Nelerdir?

 

Yüksek ayaklı İstikbal oturma grupları arasındadır.


Yüksek ayağa sahip koltuklar ve çekyatların özellikleri nelerdir?


Bu konu özellikle ev hanımlarının ve titizliğe önem veren kişilerin tercihleri arasındadır. Temizlik yapmak ve estetik görünümü sağlamak için ortaya çıkarılan kullanışlı tasarım harikasıdır.


Silinebilir kumaş özelliğine sahiptir.


Deterjansız ve sadece nemli olan bezle rahatlıkla silinebilir. Kullanım ömrünü uzun tutarak sağlıklı ortam sağlaması için birebirdir.


Sandık fonksiyonu kullanımı kolaylaştırır.


Kanepe içi sandık olabilme özelliğine sahiptir, gereksiz yada anlık kullanıla ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eşyalarınızı rahatlıkla koyabilirsiniz.


Yumuşak kumaş dokusu sayesinde rahatlık sağlar.


Perla Deluxe Takım tercih edenler, konforu ve cilt sağlığını bir arada sürdürebilecekleri kumaşa sahiptir. Uzun ömürlü ve organik malzemelerden yapılan ipliğin harikulade dokumasını ortaya koyuyor.


Yatak olabilme özelliği çek-yat sistemini ortaya koyar.


Evde ekstra yatak olmasına gerek yoktur. Kanepe takımının çek – yat olma özelliği sayesinde sırtınızı yasladığınız kısmı oturduğunuz yerle aynı konuma getirebilirsiniz. Yer olanakları bakımdan oldukça avantaj sağlar ve misafirlerinizi ağırlama problemini ortadan kaldırabilir.


Perla Deluxe Takım Kullanışlı mı?

Artan rekabet ortamında yeni oturma grupları, kanepe takımları üretimi yapılmaktadır. Şık tasarım ve konforu bir arada tutmanın verdiği heyecanı sizinle paylaşan koltuk takımından son derece memnun kalacaksınız.

Perla mor ve Nevamor olarak iki renk seçeneğinde adeta ihtişamı fark edebilirsiniz. Büyük yastıklar ve kırlentler istenilen renk seçimine göre yapılabilir. Fakat tasarımı yapan ve imal eden sanatçı niteliğindeki ustaların takımları gerçekten takdir edilmeyi hak ediyor.

Mozaik su yeşili ve krem perla kanepe takımı açık renk sevenlerin hayranlığını biraz daha arttırabilir. Roza sarı ve krem deluxe sınıfının büyüleyici görselliğini ortaya koymaktadır.

Mina gül kurusu ve krem rengin  koltuk takımlarında olan uyumu kesinlikle fikrinizin olumlu yönde olmasını sağlayabilir. Bu takımı tercih edenlere konsepte uygun olarak dikdörtgen sehpa ve konsept line serisi melodi 2541 halı tavsiye ediliyor. İstikbal Perla Deluxe Takım modeli kalite, kusursuzluk ve konforun bir araya getirilmesiyle satışa sunuldu.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Yüksek Ayak

Silinebilir Kumaş

Sandık Fonksiyonu

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yatak Olabilme Özelliği