İstikbal Estilo Deluxe Takım Fiyatı


156 puan
Puan ver

İstikbal Estilo Deluxe Takım için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)228.00

Derinlik: (Y)102.00

Yükseklik: (Z)83.00

Berjer

Genişlik: (X)78.00

Derinlik: (Y)92.00

Yükseklik: (Z)97.00

Üçlü Kanepe (Yatak Konumu)

Genişlik: (X)192.00

Derinlik: (Y)120.00

Yükseklik: (Z)


İstikbal Estilo Deluxe Takım

Yeni İstikbal kanepe modelleri arasında göze çarpan Estilo Deluxe takım tüm ihtişamıyla karşınızda. Adeta sanatçı niteliğinde olan kişilerin tasarımlarıdır ve dünya standartlarının üzerinde olduğu için tercih ediliyor. Konforu, şıklığı ve rahatlığı bir arada bulabileceğiniz yegane oturma grupları arasındadır.

Türkiye’nin en çok tercih ettiği kanepe modelleri arasında yerini almaya aday. Gelen baharın ve beraberinde olacak yazın renklerini üzerinde barındırıyor. Seçim yapmakta zorlananlar ve kafasında net bir fikir oluşturmak isteyenler için güzel bir tercih olacak.

Ürünlerin uzun ömürlü ve yeni model tasarım oluşuyla daha fazla dikkat çektiğini fark ettik. Her geçen gün yenilenen oturma odası ve kanepe modelleriyle İstikbal tüm dünya ülkelerine satış yapan bir markadır. Oturma grubu seçerken nelere dikkat edilir sorusunun cevabı markamızda gizlidir.

İki tane üçlü koltuk, iki berjerden oluşuyor. Ayrıca bahsi geçen modelde farklı bir alternatif var. 3lü koltuktan iki adet ve tekli koltuktan iki adet olarak Deluxe takım satışı mevcuttur. Ayrıca üçlü koltukları yatak ve sandık olarak kullanabilirsiniz.

Estilo Deluxe Takım Özellikleri Nelerdir?

  1. Tüm dünyanın tercih ettiği Zero Wall mekanizmaya sahiptir. Zero Wall Mekanizma nedir ve ne işe yarar? Ürünü hiçbir yere oynatmadan mekanizmayı olduğu konumda çalıştırmanızı sağlar. İçini sandık olarak kullanmak ve yatak konumuna getirmek isterseniz yerinden oynatmanıza gerek kalmayacaktır. Eski tarz mekanizmalarda koltuğu yaklaşık olarak 40 – 50 cm civarında çekmek gerekirdi. İş yükünü azaltarak yerden tasarruf etmeniz için birebirdir.

  2. İstikbal Estilo Deluxe takımlarının ayaklarının yerden yüksekliği diğer modellere göre biraz daha fazladır. Bu sayede temizlik yaptığınız süreçte altını daha rahat görebilir ve hijyenik duruma getirebilirsiniz.

  3. Silinebilir deri olma özelliğine sahip oturma grupları arasındadır. 1. Kaliteden üretilmiş derilerinin her yerini deterjansız ve nemli bir bezle temizleyebilirsiniz.

  4. Temizlendikten sonra şekli bozulmayan ve rengi atmayan kaliteli kumaşa sahiptir. Uzun ömürlü kanepe takımları arasında olduğu için, tasarımcıları ve geliştiricileri tarafından temizlenebilme özelliğini barındıran kumaşlar seçilmiştir.

  5. Yer kapladığını düşündüğünüz ve görünmesini istemediğiniz eşyalarınızı sandık özelliğini aktif ederek muhafaza edebilirsiniz.

  6. Koltuk takımı seçimlerinizde tekli berjere bağımlı kalmanıza gerek yok. Tekli koltuk seçimi sayesinde takımınıza istediğinizi ekleyebilirsiniz.

  7. İnsan tenini rahatlatan ve eskimeyen yumuşak kumaşa sahiptir.

  8. Konforuna ve rahatına düşkün kişilerin uzun ömürlü sistemi sevmelerini sağlayan yaylı oturuma sahiptir.

  9. Üçlü kanepenin yatak olmasıyla evinizde ekstradan misafir ağırlayabilirsiniz.

İstikbal Estilo Deluxe Takım Modellerinde Ne Renkler Vardır?

Güzel İstikbal kanepe modelleri arasında roza sarı seçimi yaygındır. Ayrıca Melodi Riva Vizon halı seçimiyle kombin yapabilirsiniz. Renk seçenekleri bakımından bahar ve açık tasarımlar yoğunlukta.

Beyaz ayaklardan oluşan takımda polo pudra – delhi orta ve yan sehpa kombinasyonunu çok seveceksiniz. İstikbal Estilo Deluxe takım modeli, şıklığı sayesinde adeta göz kamaştırarak ev sahiplerini cezbediyor.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Zero Wall Mekanizması

Yüksek Ayak

Silinebilir Deri

Silinebilir Kumaş

Sandık Fonksiyonu

Tekli / Berjer Alternatifi

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yay Oturum

Yatak Olabilme Özelliği