İstikbal Estilo Maksi Takım Fiyatı


156 puan
Puan ver

İstikbal Estilo Maksi Takım için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)228.00

Derinlik: (Y)102.00

Yükseklik: (Z)83.00

İkili Kanepe

Genişlik: (X)166.00

Derinlik: (Y)102.00

Yükseklik: (Z)83.00

Tekli Kanepe

Genişlik: (X)95.00

Derinlik: (Y)102.00

Yükseklik: (Z)83.00

Üçlü Kanepe (Sandık)

Genişlik: (X)192.00

Derinlik: (Y)120.00

Yükseklik: (Z)

İkili Kanepe (Yatak)

Genişlik: (X)131.00

Derinlik: (Y)120.00

Yükseklik: (Z)

Tekli Kanepe (Yatak)

Genişlik: (X)58.00

Derinlik: (Y)120.00

Yükseklik: (Z)


İstikbal Estilo Maksi Takım

Estilo maksi takımını evinde kullanmak herkes için oldukça kaliteli bir seçim olacaktır. İstikbal oturma grubu modelleri baştan sona renk uyumu, asaletli duruşu ve tarz sahibi oluşuyla tüm ilgiyi üzerine çekmekle kalmayıp, aynı zamanda konfor unsurunun en kaliteli halini yansıtmaktadır.

En yüksek standartlarda üretilmekle kalmayıp, mühendislerin duruşundan, çizgilerine kadar farklılığını hissettirmektedir. Aynı zamanda son zamanların değişen görüşlerini bir kenara atarak, stilini yansıtmaktan çekinmeyecektir.

Diğer ürünlere oran daha kalabalık ve daha fazla detaya sahiptir. Öncelik olarak iki adet 3’lü koltuk, daha sonra iki tane tekli koltuk ayrımında karşımıza çıkıyor. Dikişlerin başlayıp, bittiği en küçük bir nokta bile eksiksiz olarak hesaplanmaktadır. Çizimler adına belli edilmekte olan tüm incelikler, bütün görünümün bir arada tutulduğunu göstermektedir.

İstikbal Estilo Maksi Takım Özellikleri

İstikbal mobilya yola çıktığı günden bu yana her yeni sezonda özelliklerini artırmakta ve ürünlerine bunu yansıtmaktadır. Bu kadar sağlam bir ürün içinde kendisine gösterilmekte olan özenin hakkının verilmesi adına, en profesyonel çalışmalar istikbal Estilo Maksi Takım arasından seçilerek uygulanmaktadır. En kaliteli malzemelerin, usta ellerin eşsiz çalışmalarıyla gelinen noktanın farkını yaşayın.

Üçlü ünite sayesinde hem konuklarınızı ağırlayıp, daha sonra kullanmak istediğinizde çift kişilik yatak olma potansiyeline sahiptir. Bu sayede ani misafirler için yatacak yer sorununun ortadan kaldırmış olursunuz. Hemen istenilen konuma gelen sistemi sayesinde yapmanız gereken konforun tadını çıkarmak.

ZERO-WALL teknolojisine sahip istikbal oturma grubu ürünleri, yatak konumuna gelmek için hiçbir harekete gerek duymaz. Koltuk kısmının öne doğru çekmeden kendisi otomatik olarak dilediğiniz pozisyonda hizmet verecektir. Sadece yatak olarak değil, yatak olarak kullanma şansınızda mevcut. Fazla kalan elbiselerden, yatak odası çarşaflarına kadar muhafaza edilebilir. Alan genişledikçe ürün nitelikleri ve benzersizliği daha bir ön plana çıkmaktadır. Yapılması karar verilen her işlem için ayrı bir özen gösterilmektedir.

Çok parçalı oluşu berjer gibi eklentilere uyumlu hale gelmesinde etkili oluyor. Bu sayede daha önceden temin ettiğiniz aksesuarlarla çok farklı görsellere ulaşabilirsiniz. İsterseniz doğasında bulunan çekiciliği dağıtmadan en orijinal haliyle bulunmakta olduğu alanlara hava katsın. Özel olarak seçilmiş olan istikbal oturma grubu çeşitleri, kullanıcısı adına en konforlu anları yaşatırken ahenginden un ufak bir şey kaybetmeyecektir.

Tekli koltuğun en iyi tasarımlardan birisi olduğunu fark etmek zor olmayacaktır. Dış görünüşüyle hemen kendini belli etmesi ve rahatlığının yarattığı etkiyle net olarak takımı tamamlar niteliktedir.

Estilo Maksi Takım Neden Bu Kadar İlgi Görüyor?

Şıklığın ve estetiğin bir bütün olması ve uygun görülmesi halinde her noktada bunu yansıtması en başlıca nedenler arasında gösterilmektedir. Yapılan çalışmalar her zaman için biraz daha göz dolduran ve tasarımların baş döndürdüğü işlere devam etmek. Müşterilerimizin düşüncelerine gösterdiğimiz saygıyla Estilo maksi takım hızla daha fazla kitlelere hitap etmeye başladı ve ünü gittikçe yayılıyor.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Zero Wall Mekanizması

Yüksek Ayak

Silinebilir Deri

Silinebilir Kumaş

Sandık Fonksiyonu

Tekli / Berjer Alternatifi

Tekli Sandık Fonksiyonu

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yatak Olabilme Özelliği