İstikbal Molde Deluxe Takım Fiyatı


156 puan
Puan ver

İstikbal Molde Deluxe Takım için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)229.00

Derinlik: (Y)85.00

Yükseklik: (Z)85.00

Berjer

Genişlik: (X)89.00

Derinlik: (Y)93.00

Yükseklik: (Z)97.00

İkili Kanepe

Genişlik: (X)176.00

Derinlik: (Y)85.00

Yükseklik: (Z)85.00

Üçlü Kanepe (Yatak Konumu)

Genişlik: (X)192.00

Derinlik: (Y)111.00

Yükseklik: (Z)

İkili Kanepe (Yatak Konumu)

Genişlik: (X)136.00

Derinlik: (Y)111.00

Yükseklik: (Z)


İstikbal Molde Deluxe Takım

Molde deluxe takım şıklık ve estetiği son derece önem ve asla taviz vermeyenler için geliyor. Bu ürünle beraber bir mobilyadan beklendiğiniz her şeyden çok daha fazlasını bulacaksınız. En canlı renklerin salonunuza veya oturma odanıza hayat katmasına yardımcı olun.

Sunulmakta olan hizmet görsellikten öte bir sanat eseri seviyesindedir. 2018 yılının en başarılı İstikbal Molde deluxe takım çalışmaları, kendilerine özel fonksiyonlarıyla baştan sonra üstün kaliteyi beğenilerinize sunmakta.

İstikbal mobilya eklenmesi gereken en küçük her detayı büyük bir ustalıkla kumaş üzerine işlemekte, en ufak küçük problemle bile imkân tanımamaktadır. Diğer taraftan aralık gelişen sektöre yön verirken yeni fikirler üretmeye devam eder. Yapılan çalışmalar direk olarak görselliği desteklerken, tüm ergonomik değerler harfiyen yerine getirilmiştir.

İstikbal Molde Deluxe Takım Özellikleri

Ürünün sırt kısmı en çok dikkat çeken noktaların başında geliyor. İnce bir işçilikle görsel bir şölen haline getirilmesi, turkuaz renginin tonlarının ihtişamı ve aynı zamanda rahat yapısı görenlerde ayrı bir his uyandırmaktan geri kalmıyor. Yüksek ayak eklentisiyle her alanı rahatça temizleme şansı sunmaktadır.

Yapılan çalışmalar en konforlu ürünleri, eşsiz tasarımlara dönüştürmek, bunu yaparken mükemmel sonuçlar elde etmeye odaklı olarak hareket etmektedir. Bununla beraber kullanıma sunulan tüm detaylar parçala özel olarak tasarlanmaktadır. Diğer taraftan kendisi için gösterilmekte olan ilginin en bariz sebeplerinin başında, oturma kısmındaki çalışma ve sağladığı uyum gelmektedir.

İstikbal Molde deluxe takım sürekli olarak kendini yenilemeye devam ederken, tüm teknolojik adımları da takip eder. Kumaş olarak silinebilir olması, çok hızlı bir şekilde netice almanıza yardımcı olur. Ani misafir gelişlerinde böyle bir problemle uğraşmazsınız. 5 dakika içinde ilk günkü haline döndüğünü kendinizde fark edeceksiniz.

Molde deluxe takım berjerleri mobilya kültüründe takım kavramına muhteşem bir örnek olarak gösterilebilir. Bununla beraber yanında kullanmak istemeniz halinde tüm aksesuarlara yakışan bir tercih olacaktır.

Takıma özel tasarlanmış olan koltuk minderleri mükemmel bir renk bütünlüğünü ortaya çıkarmaktadır. Farklı alan ve amaçlarla kullanılabilme şansı olunduğu gibi, takımla olan bütünlüğü bozulmadan da kullanılabilir.

İkili kanepe ürünü için geçerli olan tekli seçim hakkınızı kullanabilir, kendi kombin oluşumunuzu bir araya getirebilirsiniz. Sandık fonksiyonu sayesinde, evinizde ekstra bir elbise dolabına kavuşmuş olursunuz. Misafirlerinizin eşyalarına özel bir alan olarak kullanabilir, nevresim ve yorgan gibi ürünleri gönül rahatlığıyla kaldırabilirsiniz.

Molde Deluxe Takım Hangi Alanlar İçin Üretilmiştir?

İstikbal oturma grubu modelleri kendine yer bulduğu her alanda kullanılmaktadır. Bazı müşterilerimiz bazı ürünleri, ofislerinde, daha farklı düşünen müşterilerimizse evlerinde kullanmaktadır. Bakmış olduğunuz bakış açısına göre farklılıklar gösterilmektedir.

Sunulmakta olan konfor, renk dengesi ve üretim aşamasıyla en ince düşünce yapılarına kadar hesap edilerek çizimler yapılmaktadır. Molde deluxe takım hayata geçirilen en iyi istikbal oturma grubu takımlarının en çok tercih edilenlerindedir, standardın üzerindeki görünümü görmeniz yeterli olacaktır.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Yüksek Ayak

Silinebilir Kumaş

Sandık Fonksiyonu

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yatak Olabilme Özelliği