İstikbal Omega Kanepe Fiyatı


156 puan
Puan ver

İstikbal Omega Kanepe için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)223.00

Derinlik: (Y)89.00

Yükseklik: (Z)84.00

Üçlü Kanepe (Yatak Konumu)

Genişlik: (X)

Derinlik: (Y)0.00

Yükseklik: (Z)


İstikbal Omega Kanepe

3 ayrı renk seçeneğiyle İstikbal Omega Kanepe modeli üretildi. Markanın kalitesini tercih edenlere güzel tasarımlar yakışacaktır.

Eşsiz Zero Wall mekanizmasının rahatlığını keşfetmeniz mümkündür. Ürünleri evin yada ofisin her yerinde kullanabilirsiniz. Duvar dibinde dahi size kullanım imkanı sağlıyor, yerinden oynatmanıza gerek kalmayacaktır.

Sünger ve sırt bölmeleri özel olarak dizayn edilmiştir. Düğme ve çektirme uygulamasının bir arada kullanılması tarzını değiştiriyor. Aynı zamanda uzun ömürlü kullanımı sağlıklı kılacaktır.

Oturma bölmesindeki hafif oval gelen görüntüsü, insan sağlığına dost olduğunu gösterir ve vücudunuzla uyumlu şekli alabilir.

Aynı zamanda kanepe modelinin yan taraflarında ikişer adet düğme uygulaması vardır. Boydan gelen şeritler düğmeden devam eder ve görüntüsünün sportif havasını ortaya çıkarır.

Ayakların kalından inceye doğru gelerek modernize edilmiş stilini belli eder ve sağlam oturma konforuna tanık olmanızı sağlar.

Bir çok istikbal ürünüyle beraber kullanabilirsiniz, sadeliği ve gösterişi aynı anda arayanlar için özeldir.

Omega Kanepe Özellikleri Nelerdir?

  1. Kumaşı silinebilir ve istediğiniz zaman temizleyebilirsiniz. Nemli bez eşliğinde temizliğin yapılması mümkündür. Lakin deterjan ve benzeri kimyasalları kesinlikle kullanmayın. Özel dokusunun bozulmasına neden olabilir, hafif nemli bezler ile silinmesi mümkündür.

  2. Zero – Wall teknolojisi ile üretilmiştir. Her koşulda istediğiniz konuma getirebilirsiniz. Yerinden oynatmanıza gerek kalmayacaktır. İnsan sağlığına dost olarak tasarlanmıştır ve her yaş grubunun kullanmasına müsaittir. İstenilen şekilde yatak ve sandık olabilir. Böylece bel ağrısı çekmezsiniz ve duvar dibinde olsa dahi kullanabilirsiniz.

  3. Sandık fonksiyonu yerden tasarruf sağlar. Yer konusunda size ek olarak hacim verecektir ve etrafta görmek istemediğiniz eşyalarınızın hepsini içine yerleştirebilirsiniz. Ayrıca misafirler için yastık, yorgan, çarşaf ve pike gibi gereçlerinizi içinde muhafaza edebilirsiniz.

  4. Kumaşı özel iplikten üretilmiştir ve insan tenini rahatsız etmez. Her yaştan insanın rahatlığını devam ettirmesi için gereken konforu sağlar. Cildinizi rahatsız etmez ve doktorların dahi tavsiyesinin olduğu üründür.

  5. Tek hamlede yatak olabilir. Evinize misafir yatağı almanıza gerek kalmayacak. Bu sizi ek olarak masraftan kurtaracak ve yerden tasarruf etmenizi sağlayacak. İstikbal sizi her konuda düşünüyor ve konforun tek adresi olmaya devam ediyor.

İstikbal Omega Kanepe Modelini Neden Tercih Etmeliyim?

Tek kanepe olarak satılan ürünler, insanların ek olarak almak istediği parçalardır. Evinizin yada ofisinizin her yerinde kullanabilirsiniz. Ürünün bir çok fonksiyonu var ve bu size rahatlık sağlayacaktır.

Görenlerin kıskanacağı özel renklere sahiptir. Diğer oturma gruplarında olan farklı modellerden özeldir ve beklentileri rahatlıkla karşılayabilir.

Kanepe alırken nelere dikkat edilir diye soracaklar için, öncelikle İstikbal markası olmalıdır. Evinizin renklerine uyumlu tercih yapmalısınız ve desenler gerçekten tüm havaya etki edebiliyor.

Kırlentler koltukla uyumlu şekilde desenlere sahiptir, içinde barındırdığı farklı renkler ve çizgiler detayları daha fazla ortaya çıkarıyor. Omega Kanepe modeli klasik düğmeleri ve özel uygulamalarıyla öne çıkıyor.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Zero Wall Mekanizması

Silinebilir Kumaş

Sandık Fonksiyonu

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yatak Olabilme Özelliği