İstikbal Ronin Deluxe Takım Fiyatı


156 puan
Puan ver

İstikbal Ronin Deluxe Takım için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)236.00

Derinlik: (Y)88.00

Yükseklik: (Z)90.00

Berjer

Genişlik: (X)91.00

Derinlik: (Y)88.00

Yükseklik: (Z)90.00

İkili Kanepe

Genişlik: (X)173.00

Derinlik: (Y)88.00

Yükseklik: (Z)90.00

Üçlü Kanepe (Yatak Konumu)

Genişlik: (X)

Derinlik: (Y)0.00

Yükseklik: (Z)

İkili Kanepe (Yatak Konumu)

Genişlik: (X)

Derinlik: (Y)0.00

Yükseklik: (Z)


İstikbal Ronin Deluxe Takım

Her evde olması gereken oturma grubu demek doğru olacak, İstikbal Ronin Deluxe Takım kesinlikle hayallerin gerçeğe dönüşmüş halidir. Klasiğin ve sporun bir arada sunumu hiç bu kadar güzel olmamıştı.

Zamanın çizgilerini ve modern hatlarını belli eden kanepe takımıdır. Kendine özgü renklere sahip olmasıyla kesinlikle adından söz ettirecek. Oturma grubu seçerken nelere dikkat edeceğini bilmiyorsanız tek yapmanız gereken Ronin modelini incelemek olmalıdır.

Lacivertin belirgin tonu ve kremin klas duruşunu Deluxe takımda rahatlıkla görebilirsiniz. İkili ve üçlü kanepelerinde yer alan özel mekanizma sayesinde yerinden oynatmadan istediğiniz konuma getirebilirsiniz. Zero Wall son zamanın en çok tercih edilen kanepe teknolojisi olmaya adaydır.

Depolama alanı sağlamak ve yatak konumuna getirmek için kıpırdatmanıza dahi gerek kalmayacak. Bu özelliği sayesinde çocukların ve yaşlıların rahat kullanımı ortaya koyar.

Sırtımızı ve belimizi yasladığımız konumda ve fitil bölümünde çektirme uygulaması mevcut. Böylece tasarımın net çizgileri ortaya çıkıyor, yüksek ayak yapısı sayesinde ev hanımlarının bir numaralı seçimidir.

Ronin Deluxe Takım Özellikleri Nelerdir?

 

Tüm dünyanın tercih ettiği ve ortopedi doktorlarının önerdiği Zero Wall mekanizmasına sahip.
Zero Wall Nedir? Ne İşe Yarar?
Oturma grupları, kanepe takımları ve bu tarzdaki mobilyalar için üretilen mekanizma sistemidir. Ronin Deluxe Takım üzerinde bulunuyor, yatak konumuna getirmek ve içindeki sandığı kullanmak için mekanizma hareket ettirilir. Bu süreçte kesinlikle kanepenin yada koltuğun yerinde oynamasına gerek yoktur.


Ayakların yerden yüksekliği normal kanepe takımlarına göre birkaç cm daha fazladır.
Yerden yüksek ayaklara sahip olması sayesinde temizliğe önem veren kişilerin rahat etmesi mümkündür. Altını hijyenik tutmak ve görmek için ideal bir sistemdir.


Kumaş bölümlerinin silinebilir türe sahip olması tasarım harikasıdır.
Evinize alacağınız Ronin takımı uzun ömürlü olacaktır. Yıllar boyunca kullanılabilir ve temiz tutmak için nemli bezle silebilirsiniz. Hijyeni sağlayacağınız bezin kesinlikle deterjanla temas etmemesi gerekiyor.


Sandık olan kanepesi geniş ve tek hamlede açılıyor.
Etrafta görünmesini istemediğiniz yada anlık olarak çekyatın etrafında kullanmak isteyebileceğiniz tüm eşyalarınızı koyabilirsiniz. Kesinlikle geniştir ve kullanışlı mekanizma işinizi kolaylaştıracak.


Cilde zarar vermeyen ve yumuşak olan kumaş dokusuna sahiptir.
Organik iplikten yapılan ve hassas cilde sahip insanların dahi kullanabildiği kumaşı var. Ürünü her yaş grubundan kişinin rahatlıkla kullanabildiği kanıtlanmıştır.


Çek – Yat olan deluxe takım sayesinde hayat daha pratik.
Evinize gelen misafiri ağırlamak için ekstra yatağa ihtiyacınız yok. Oturduğunuz yerin rahatlığını yatacağınız zaman dahi kullanabilirsiniz.


İstikbal Ronin Deluxe Takım Neden Almalıyım?

Oturma grubu seçmek için muhakkak iyi araştırma yapmanız gerekiyor. Ayrıca kanepe takımları arasından yapılacak tercihler uzun ömürlü olmalıdır. Dünyanın her ülkesine satış yapan marka olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veriyoruz. Tercih edilen İstikbal Ronin Deluxe Takım sayesinde, yaşam kaliteniz daha kaliteli ve konforlu hale gelebilir.

 


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Zero Wall Mekanizması

Yüksek Ayak

Silinebilir Kumaş

Sandık Fonksiyonu

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yatak Olabilme Özelliği