İstikbal Julyan Koltuk Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

İstikbal Julyan Koltuk Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)224.00

Derinlik: (Y)93.00

Yükseklik: (Z)89.00

Berjer

Genişlik: (X)76.00

Derinlik: (Y)90.00

Yükseklik: (Z)102.00

İkili Kanepe

Genişlik: (X)193.00

Derinlik: (Y)93.00

Yükseklik: (Z)89.00


İstikbal Julyan Koltuk Takımı

P kol yapısına sahip İstikbal Julyan Koltuk Takımı, tasarım harikası olarak beğeninize sunuldu. Sırt kısmında düğme ve çektirme uygulaması var. Ayrıca farklı ürünlerle çeşitli konseptleri yapabilirsiniz ve bu seçenek size ayrıcalık tanıyacaktır.

Avangarde country tarzıyla şık duruşunu belli edecektir. Vintage stili baz alınarak üretildi, ev hanımları bu çağdaş çizgilere bayılacaktır. Zarafet ve mükemmellik içerdiğini görebilirsiniz.

İstikbal ürünleri fotoğraflarını detaylarıyla paylaşıyoruz, takımın tüm inceliklerini keşfedeceksiniz.

Klasik renk seçenekleri öne alındı, evine oturma grubu alacaklar hayatlarına daha konforlu ve standartların üzerinde devam etme şansı yakalayacaktır.

Yatak odası takımı, yemek odası takımı, orta sehpa, halı ve yan sehpayı Julyan modeli olarak seçebilirsiniz.

Koltuk modellerinde aranılan ve olması gereken tüm özellikleri barındırıyor. İstikbal ürünleri hakkında bilinmesi gereken tüm detayları paylaşıyoruz ve inceliklerine kadar fotoğraflarda belli oluyor.

Üçlü kanepe, ikili ve berjer olarak takım 3 farklı parçadan oluşuyor. Ürünün yerden yüksek ayaklarının farklı tasarımını görebilirsiniz, sağlamlığını ortaya koymak için eğimli ve kalından inceye doğru üretilmiştir.

İstikbal Julyan Koltuk Takımı Özellikleri Nelerdir?

  1. Mobilyanın normale göre yerden yüksek ayakları vardır. Samimiyeti ve sıcaklığı ortaya koyan İstikbal modeli, ev hanımlarının ilk tercihi olduğu için rahat temizlenebilir tasarıma sahiptir. Ayaklarının boyutu farklıdır ve altını rahatlıkla görebilirsiniz. Böylece hijyenik tutmaya elverişlidir, odanızın görüntüsüne dahi özel hava katacaktır.

  2. Organik iplikten üretilen temizlenebilir kumaşa sahiptir. Nemli bez eşliğinde temizleme yapılabilir. Lakin dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Deterjan yada bu tarzda kimyasallarla temas ettirmeden silebilirsiniz. Ürünün uzun ömürlü ve canlı renklerde olması kalıcı özelliktir.

  3. Oturma bölmesinde sünger alt tabaka mevcut. İstikbal Julyan Koltuk modeli konforu ortaya çıkarmakta iddialıdır. Beklentilerin üzerinde rahatlığa sahiptir ve oturduktan sonra bir daha kalkmak istemeyeceğiniz tasarım harikası evinize çok yakışacaktır.

  4. Kumaşı ekstra yumuşak ve hassastır. İncen tenini rahatlatan ve dokunuşuyla ferahlık hissettiren durumu ortaya çıkarır. Kaliteyi sevenlerin ekstra konforu hissetmelerine olanak sağlıyor.

İstikbal Julyan Koltuk Takımı Modelini Neden Tercih Etmeliyim?

Evi şık gösteren oturma grubu tavsiyesi isteyenler fotoğrafların hepsini inceleyebilir. Adeta tasarım harikasıdır ve irili ufaklı kırlentler mobilyaların duruşuna ahenk katıyor.

Julyan pudra mavi aynı renklerde orta sehpa ve halı ile kombin yapılabilir. Kendi adını taşıyan bir çok farklı ürünle konsepttir.

Baskın düğme uygulamasının ortaya çıkardığı çektirme şeritleri kalitesini yansıtıyor. Uzun ömürlü model isteklerine uygun üretilmiştir.

Üretimi yapan ustaların adeta sanatçı gibi çalıştıkları ortada, ayrıca insan sağlığı ile barışık kumaşı farklılığını ortaya koyacaktır.

Konforu sevenlere özel sünger alt tabakası var, oturduğunuzda rahatlığı anlamanız mümkündür. Ayak tasarımları moderndir ve yüksek olarak ortaya çıkarıldı. Avangarde country ve vintage stilinin modern görünümünü evinizde görebilirsiniz. Julyan Koltuk Takımı modeli fotoğrafları ve diğer İstikbal ürünleri takdir edilecek kadar kaliteli tasarlanıyor.

 


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Yüksek Ayak

Silinebilir Kumaş

Sünger Oturum

Yumuşak Kumaş Dokusu