İstikbal Lucas Koltuk Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

İstikbal Lucas Koltuk Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)218.00

Derinlik: (Y)88.00

Yükseklik: (Z)82.00

Berjer

Genişlik: (X)80.00

Derinlik: (Y)90.00

Yükseklik: (Z)96.00

İkili Kanepe

Genişlik: (X)172.00

Derinlik: (Y)88.00

Yükseklik: (Z)82.00

Üçlü Kanepe (Yatak Konumu)

Genişlik: (X)185.00

Derinlik: (Y)113.00

Yükseklik: (Z)64.00

İkili Kanepe (Yatak Konumu)

Genişlik: (X)134.00

Derinlik: (Y)113.00

Yükseklik: (Z)64.00


İstikbal Lucas Koltuk Takımı

İnsan sağlığını düşünen ve şıklığı beraberinde getiren İstikbal Lucas Koltuk Takımı modeli tam puan almayı başarıyorum. Oturma grubu seçerken dikkat etmeniz gereken tüm özelliklere değinilmiştir.

Temizliğe ve bakıma önem veren kişiler için silinebilir kumaş teknolojisi kullanıldı. Modern dizaynı sayesinde en çok rağbet gören model olmaya aday. Kasa yapısı diğer ürünlerden farklıdır, sade ve şık olmasıyla beğenileri toplamaya devam ediyor.

Ayakları mavi renktedir ve konsepte uygundur. Sırt minderleri konforu beraberinde getiriyor ve farklı tasarım uygulanmıştır. Ayrıca yüksek ayak uygulaması vardır, rahatlıkla altını görüp temizleyeceğiniz anlamına gelir.

Lucas yemek odası takımı ve aynı model ismiyle fiskoslu orta sehpa konsept dahilindedir. Evinde oturma grubunun devamını isteyenler için müthiş bir seçenek olabilir.

Renk seçenekleri bakımından muhteşem 3lü olarak adlandırabileceğiniz klasiklerle karşınızda. Ceviz, mavi ve beyaz alternatiflerinin şıklığını keşfedin.

Lucas Koltuk Takımı Özellikleri Nelerdir?

  1. Tüm dünyanın ve ortopedi doktorlarının tercih önerdiği Zero Wall teknolojisi kullanıldı. Oturma grubu modelini yerinden oynatmanıza gerek kalmayacak. Sabit durduğu yerde istediğiniz konuma getirebilirsiniz ve mekanizmayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doktorların tavsiyesidir, insan yükünü minimuma indirgemiştir.

  2. Ahşap yerlerinden ziyade, tüm kumaş olan bölümlerini rahatlıkla silebilirsiniz. Ürün organik iplikten üretilen kumaşa sahiptir. Temizliğe ve hijyene önem verenlerin bir numaralı tercihidir. Hafif nemli ve deterjansız bezle temizleyebilirsiniz. Uzun ömürlü kullanım için bu faktör önemlidir.

  3. Geniş iç hacme sahip sandığı yerden tasarruf etmenizi sağlar. Yeni nesil teknolojiye sahip Zero – Wall mekanizmasını kullanarak muhafaza kutusunu değerlendirebilirsiniz. Sandığın için istediğiniz her eşyayı koyabilirsiniz ve etraftaki yayıntılardan bu şekilde kurtulacaksınız.

  4. Cilde temas ettiğinde rahatlatan yumuşak kumaşı vardır. İstikbal Lucas Koltuk modeli en çok merak edilenler arasındadır. Cilt uzmanları tarafından tavsiye ediliyor ve beklentinin üzerindeki konforunun tadını çıkarabilirsiniz. Üretimden gelen kumaşlar doğal iplikten yapılır, insan tenine kesinlikle alerjik etki yaratmayacak şekilde tasarlanmıştır.

  5. Lucas oturma grubu modeli yatak oluyor. İstediğiniz noktada yatak konumuna getirebilirsiniz. Sizin açınızdan çok büyük avantaj sağlayacaktır ve ekstra yatak almanıza gerek yok. Maddi açıdan kazancınız ikiye katlanabilir. Ayrıca yerden edeceğiniz tasarruf sayesinde kanepenin olduğu yerde farkı hissedeceksiniz.

İstikbal Lucas Koltuk Takımı Modeli Tavsiye Ediliyor mu?

Türkiye’de ve diğer dünya ülkelerinde birçok kişinin evinde İstikbal ürünleri var. Bir defa aldıktan sonra, emin olun vazgeçemeyeceksiniz ve iyi ki diyeceksiniz.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Zero Wall Mekanizması

Silinebilir Kumaş

Sandık Fonksiyonu

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yatak Olabilme Özelliği