İstikbal Orleon Deluxe Takım Fiyatı


156 puan
Puan ver

İstikbal Orleon Deluxe Takım için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Tekli Koltuk

Genişlik: (X)76.00

Derinlik: (Y)88.00

Yükseklik: (Z)95.00

İkili Koltuk

Genişlik: (X)160.00

Derinlik: (Y)89.00

Yükseklik: (Z)86.00

Üçlü Koltuk

Genişlik: (X)224.00

Derinlik: (Y)89.00

Yükseklik: (Z)86.00

Üçlü Koltuk (Yatak Konumu)

Genişlik: (X)193.00

Derinlik: (Y)118.00

Yükseklik: (Z)

İkili Koltuk (Yatak Konumu)

Genişlik: (X)118.00

Derinlik: (Y)131.00

Yükseklik: (Z)


İstikbal Orleon Deluxe Takım

İnce kol yapısına uygulanan tahta yüzeye sahip İstikbal Orleon Deluxe Koltuk Takımı profesyonel olarak dizayn edilmiştir. Evde ve ofiste kullanmak için ideal olan oturma grupları arasındadır. Farklı ve şık tasarımıyla, tüm ürünler arasından dikkat çekecek kadar özeldir.

Klapa uygulamasına sahip Deluxe modeli, yaşam alanınızı şıklığıyla modernize etmeye adaydır.

Düğme uygulaması oturma ve sırt bölümüne özenle yapılmıştır. Ayak tasarımları takıma uygun şekilde ve minimal düzeydeki ince kol yapısını her odada kullanabilirsiniz.

Belirgin hatlara sahiptir ve berjerlerde sırt bölümünde eşsiz baklava deseni uygulaması mevcut. Kendine has çizgileri ve hatları olan koltuk takımı, İstikbal ürünleri arasında en şıklarından bir tanesi demek doğru olacaktır.

Dilerseniz ikili koltuk alternatifi vardır ve bu seçenek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için oluşturuldu. Eşsiz teknoloji Zero Wall mekanizması kullanıldı, her yaş grubu için uygun hale getirildi.

Ayakları yerden yüksek üretildi, ürünün renklerine uygun şekilde tasarlanması daha fazla albenisi olmasını sağlıyor.

Orleon Deluxe Koltuk Takımı Özellikleri Nelerdir?

  1. Sağlam ayakları yerden yüksek üretim olarak tasarlanmıştır. Ayakların yerden yüksek olması ne gibi avantajlar sağlar? Temizlik yaparken daha rahat olacaksınız ve insan yükünü en aza indirgiyor. Beklentileri rahatlıkla karşılayan stilini özellikle bebeği olanlar ve şıklığa önem verenler seçiyor. Altını rahatlıkla göreceğiniz için hijyenik tutma konusunda zorluk çekmezsiniz.

  2. Hassas kumaşı silinebilir özelliğe sahiptir. Mükemmel işçilikle üretilen kumaşını rahatlıkla silebilirsiniz. Eşsiz çizgilere sahip desenler olsa dahi deforme ve farklı unsurlar meydana gelmez. Deterjan kesinlikle kullanmayın, hafif nemli bezle silinebilen İstikbal Orleon Deluxe Koltuk modeli sayesinde rahat edeceksiniz.

  3. Sandık olma özelliğiyle yerden tasarruf etmenize yardımcı olur. Çok fonksiyonlu olması size ayrıcalık tanır. İçindeki geniş hacimli sandığı tek hamlede açabilir ve kapatabilirsiniz. Yayıntı yaptığınızı düşündüğünüz yada anlık olarak ihtiyaç duyabileceğiniz tüm gereçlerinizi içine koyabilirsiniz.

  4. Derileri ve kumaşları yumuşak dokuya sahiptir. Rahat edeceğiniz ve konforunu sonuna kadar değerlendirebileceğiniz özel iplikten üretilmiştir. İnsan tenini tahriş etmeyen ve dokunduğunuzda ferah hissini uyandıran yapıdadır.

  5. Yatak olan Orleon modeli sayesinde yerden tasarruf edeceksiniz. Ev hanımlarının, öğrencilerin ve küçük evde yaşayanların ilk tercihi arasındadır. Bu özellik sayesinde evinize gelen misafiri yada bir tanıdığınızı rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Zero Wall mekanizması sayesinde duvar dibinde olsa dahi yatak konumunu kullanacaksınız.

İstikbal Orleon deluxe Koltuk Takımı Modelini Neden Tercih Etmeliyim?

Eşsiz renkleri ve modern tasarımı dikkatleri üzerine çekiyor. Aynı zamanda konforu düşünenler için eşsiz bir fırsat diyebiliriz.

Katre krem renkleri, Armoni 5772 hardal ile gayet güzel uyum sağlıyor. Gül kurusu ve krem seçenler, Armoni 5445 mor farkını rahatlıkla evlerinde hissedebilir.

Katre su yeşili, farklı desenlerde olan kırlentleriyle oldukça ilgi çekiyor. Böylesine eşsiz çizgilere sahip, uyumlu rengi olan ve farklı çizgilerle bezenmiş tasarım harikası Orleon Deluxe Koltuk Takımı modeli tüm evlere yakışacaktır.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Zero Wall Mekanizması

Yüksek Ayak

Silinebilir Kumaş

Sandık Fonksiyonu

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yatak Olabilme Özelliği