İstikbal Palma Koltuk Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

İstikbal Palma Koltuk Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)221.00

Derinlik: (Y)99.00

Yükseklik: (Z)82.00

İkili Kanepe

Genişlik: (X)171.00

Derinlik: (Y)97.00

Yükseklik: (Z)82.00

Üçlü Kanepe (Yatak Konumu)

Genişlik: (X)182.00

Derinlik: (Y)118.00

Yükseklik: (Z)

Üçlü Kanepe (Sandık Konumu)

Genişlik: (X)

Derinlik: (Y)0.00

Yükseklik: (Z)

İkili Kanepe (Yatak Konumu)

Genişlik: (X)131.00

Derinlik: (Y)118.00

Yükseklik: (Z)

İkili Kanepe (Sandık Konumu)

Genişlik: (X)

Derinlik: (Y)0.00

Yükseklik: (Z)


İstikbal Palma Koltuk Takımı

Evde ferahlığı ve modern tarzı tercih edenlere özel üretilen İstikbal Palma Koltuk Takımı modeli sizi bekliyor. Oturma yapısının dikey koptionelidir ve oldukça rahattır. Ortopedik üretim ve şık tasarımla ortaya çıkarılan Palma ilk tercihler arasında yerini aldı.

Kanserojen madde kesinlikle içermez ve organik malzemelerden üretimi yapılmıştır. 7den 70e her yaş grubuna ve cilt türüne uygundur. İnsan sağlığına dost olarak tasarlanmıştır ve mimari çizgileriyle şıklığını belli eder.

Bakır tonlarını içeren İstikbal oturma grupları arasındadır ve yüksek ayak sistemi mevcuttur. Ayrıca son sistem olan Zero Wall mekanizması içeren koltuklarda rahatlığı keşfedeceksiniz.

Tasarımın son derece modern yapılması sayesinde tüm fonksiyonlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Koltuk takımı seçerken dikkat edilmesi gerekenler var. Bunların başında renk, tasarımı ve ölçüleri geliyor.

Palma yemek odası takım ve yatak odası takım olarak evinizin bütününe uyan konsepte sahiptir. Aynı renklere, çizgilere ve modern tasarıma sahip ürünler arasında yerini aldı.

Palma Koltuk Takımı Özellikleri Nelerdir?

  1. Oturma odasının ve salonların vazgeçilmezi silinebilen kumaşa sahiptir. Hafif nemli ve deterjansız bezlerle temizlik yapabilirsiniz. Ürün uzun ömürlü olduğu için titiz ev hanımlarının ilk seçimi olmaya adaydır.

  2. Zero Wall mekanizması sayesinde ürünü yerinden oynatmadan kullanabilirsiniz. Duvara sıfır çalışan İstikbal ürünleri arasındadır ve bel fıtığı gibi rahatsızlık çekenler rahatlıkla kullanacaktır.

  3. İçine eşya koyabileceğiniz sandık fonksiyonuna sahiptir. Rahatlıkla etrafta yayıntı yapan yada anlık kullanımına ihtiyaç duyabileceğiniz eşyalarınızı içine koyabilirsiniz. Battaniye, yorgan, çarşaf ve misafir yastığı gibi gereçlerin etrafta yer kaplamasına gerek kalmayacak.

  4. İstikbal Palma Koltuk modeli yumuşak ve organik kumaşa sahiptir. İnsan teniyle teması halinde kesinlikle tahriş etmez ve alerjik yapısı yoktur. Her yaş grubundan ve cilt tipinden kişiye göre tasarlanmıştır.

  5. Koltukların yatak olma özelliği var. Evinize yeni alacağınız yatak maliyetli ve bunun yanı sıra çok yer kaplayacaktır. İstikbal oturma gruplarının üretiminde müşterinin tüm isteklerine uygun takımlar olduğu için sizi düşündük.

  6. Son teknoloji koltuk mekanizması sayesinde, duvar dibinde olsa dahi yatak konumuna yerinden kımıldatmadan getirebilirsiniz.

İstikbal Palma Koltuk Takımı Modelini Neden Tercih Etmeliyim?

Akdeniz lacivert krem renklerinin evin içinde duruşu sizi mest edebilir. Uzun ömürlü olarak tasarlanan Palma takımının ve diğer konsept ürünlerinin modern çizgileri gerçekten büyüleyici.

Koltuk takımı tavsiyesi olarak E1 standartlarına uygundur ve modern renkleriyle çağdaşlığı simgeliyor. Oturma grupları serisi marka bünyesinde olan tasarımcılar ve ustaların elinden çıkıyor.

İnsan sağlığına uygun ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti tercih etmektedir. Ayaklarda olan bakır tonajlar sayesinde klasiğin ve sadeliğin ihtişamına tanık olacaksınız.

Krem rengin ve lacivertin adeta Akdeniz esintisi havasında evinize katacağı şıklığı fark edebilirsiniz. Kaliteli, önerilen ve uygun fiyatlı Palma Koltuk Takımı modeli tüm beklentinizi karşılayarak fikirlerinizi değiştirebilir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Zero Wall Mekanizması

Silinebilir Kumaş

Sandık Fonksiyonu

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yatak Olabilme Özelliği