İstikbal Santino Koltuk Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

İstikbal Santino Koltuk Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)221.00

Derinlik: (Y)90.00

Yükseklik: (Z)89.00

Berjer

Genişlik: (X)75.00

Derinlik: (Y)91.00

Yükseklik: (Z)102.00

İkili Kanepe

Genişlik: (X)162.00

Derinlik: (Y)90.00

Yükseklik: (Z)89.00

Üçlü Kanepe (Yatak Konumu)

Genişlik: (X)192.00

Derinlik: (Y)115.00

Yükseklik: (Z)

İkili Kanepe (Yatak Konumu)

Genişlik: (X)133.00

Derinlik: (Y)115.00

Yükseklik: (Z)


İstikbal Santino Koltuk Takımı

Santino koltuk takımı 2018 yılının başlamasıyla birlikte istikbal oturma grupları sıralamasında en üst sıralara yerleşti. Üstün konforu, tüm detaylarının kendine özgü olması, mükemmel bir dizayn içinde olması ve çok talep görmesi, neden bu kadar beğenildiğini ortaya koymaya yetiyor.

Ara vermeden kendini geliştiren istikbal mobilyaları kullanım alanlarına göre farklılık gösteren her detayı, en üstün performansla eşsiz görünümlere kavuşturmaya devam ediyor. Koltuk takımlarının ortak özellikleriyle birlikte, orijinal yapısının birleşmesi tüm ahengi üzerinde toplamasına sebep oluyor. Yapılmakta olan çalışmalar, en iyi fikirleri en iyi görsellik ve konforla müşterilerimize ulaştırmak.

İstikbal Santino Koltuk Takımı Özellikleri

Oturulan kısım başta olmak üzere temas edilebilecek her nokta rahatlığa uygun tasarlanmıştır. Tekli kolluk taraflarına varana kadar şıklığın ne anlama geldiğini bizlere gösteriyor. Yerden yüksekliği hanımların temizlik ve diğer ihtiyaçlarına yardımcı olurken, görünüş itibariyle ekstra bir farkındalık yaratmaktadır. Kullanıcısı asla yormayan ve görünümüne oranla çok daha hafif olması dikkatlerden kaçmıyor.

Sunulmakta olan farkı renk seçenekleri neticesinde her kesimden insanın beğenisine hitap etmektedir. İsteğinize göre ikili kanepe ürününü gruptan ayrı olarak satın alabilme şansına sahipsiniz. İki tekli ve iki kanepe kullanmak isteyebilir, bunun için sadece dildiğiniz rengi seçmeniz yeterli olacaktır.

Oturma kısmındaki dikey çalışmalar, sırt bölgesine kadar uzanmaktadır. Sağlığınıza katkı sağlarken en üstün konforu yaşamının keyfini çıkartın. İstikbal Santino Koltuk Takımı en iyi tasarımları sunarken aynı zamanda sağlığınızı korumak adına her türlü gelişimi takip etmektedir.

Retro ayak özelliği duruşuna ihtişam katarken üzerindeki işlemeler, aşırı derecede ilgi çekmektedir. Konfor konusundaki hassasiyeti, inanılmaz projelere dönüştürürken her türlü detay atlatılmadan düşünülmüştür.

Tekli koltuk temel 3 farklı kısımdan oluşmaktadır. Genel olarak kirli beyaz renklerinin hâkim olduğu, ayak kısmının kahverengiyle olan uyumunun çarpıcılığı ve rahatlığa verdiği önemi görmekteyiz.

Oturma kısmındaki arkadan öne gelen geniş yapısına uygun yastığı, kol dayama bölgesindeki kıvrımlarına kadar mükemmel bir şekilde tasarlanmaktadır. Sırt kısmının beli desteklerken, bombeli yapısının sunmuş olduğu şıklığın farkını hissedin. Son yılların en popüler tercihlerinin merkezi olan istikbal oturma grubu modelleri, en küçük ayrıntıya kadar kalitesini yansıtarak, uyum içinde bir görüntü sunmaktadır.

Santino ikili kanepe saymakla bitmez bir ürün olarak tanınmaktadır. Tek başına tercih edilebileceği gibi grup halinde de satın alınabilir. Rahat temizlik yapılması adına yüksek ayaklı olarak üretilmiştir. Koltuk minderlerinin bej rengi olması, bütünü kaplayan renklerin fark edilmesine yardımcı olmakta ve görselliğe can vermektedir.

Santino Koltuk Takımını Ayıran Farklar Nelerdir?

2018 yılında evini yenilemek, hayatınızın merkezi olan iş yerinizin havasını değiştirmek ve gerçek kaliteyi yaşamak için Istikbal oturma grubu ürünleri tamda aradığınız fırsatları sunuyor.

Özellikle sürekli yenilenen kataloglar, beklentilerin hepsini karşılar nitelikte. Yüzlerce yeni ürünün sunduğu rahatlığı gözlerinizle görün. Santino koltuk takımı bir oturma grubu adına tüm beklentileri karşılayacaktır.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Yüksek Ayak

Silinebilir Kumaş

Sandık Fonksiyonu

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yatak Olabilme Özelliği