İstikbal Scarlet Koltuk Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

İstikbal Scarlet Koltuk Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Tekli Koltuk

Genişlik: (X)79.00

Derinlik: (Y)89.00

Yükseklik: (Z)102.00

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)223.00

Derinlik: (Y)95.00

Yükseklik: (Z)88.00

İkili Kanepe

Genişlik: (X)160.00

Derinlik: (Y)95.00

Yükseklik: (Z)88.00

Üçlü Kanepe (Yatak Konumu)

Genişlik: (X)179.00

Derinlik: (Y)132.00

Yükseklik: (Z)


İstikbal Scarlet Koltuk Takımı

İstikbal mobilya her sezonda olduğu gibi, mobilya sektörüne damgasını vurmaya devam ediyor. En yeni fikirlerin hayat bulduğu desenler harikalar yaratıyor. İstikbal Scarlet koltuk takımı dış görünüşü, modern yapısı, görenleri hayran bırakan özellikleri, en ince ayrıntılarına kadar özel işçilik ve detaylandırma aşamalarından geçerek sizlerin karşısına çıkmaktadır.

Tercih etmeniz durumunda, istikbal oturma grubu modelleri a dan z ye standart kalitede üretilip, sektörü öncü olmanın sorumluluğunu tüm ürünlerine yansıtmaktadır. Koltuk takımı satın almak istediğinizde istikbal oturma grubu takımları aklınıza gelebilecek bütün beklentileri karşılayacaktır.

Standartların üzerindeki detayları, sunmuş olduğu benzersiz renk uyumu, hangi alanlarda kullanılmak istenirse hemen adapte olması ve şıklığından asla ödün vermeyin görüntüsüyle göz dolduracaktır.

İstikbal Scarlet Koltuk Takımı Özellikleri

İlk olarak yerden yüksek olması hanımların temizlik işlerinde mükemmel bir kolaylık sağlayacaktır. Yerden yüksekliğinin yukarda olması, kullanışlı olmasına katkı sağlamasıyla birlikte estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Kahverengi ayak kısmı üzerindeki bakır rengi işlemelerinden, duruş şekline varan kadar modele özel olarak dizayn edilmiştir.

Scarlet tekli koltuk diğer parçalara farklı renktedir. Krem ve bej rengi tonlarındaki yapısı, görür görmez kendini fark ettirmektedir. Aynı zamanda kendisi için ayrılan her yerde zarafetini yayacaktır. En çok beğenilen parçaların başında gelmektedir.

2018 yılının en yeni mobilya modelleri arasında en başarılı çalışmalar arasında gösterilmektedir. Sırt kısmının sağladığı konfor ve hassaslık herkes tarafından beğenilmektedir. Düğme ve diğer tüm aksesuarların uyumuyla ortaya çıkan görselliği evinize taşıyın.

Scarlet çiftli koltuk son derece muhteşem dizaynıyla grubun göz bebeği konumunda. Karamel rengi yüzeyinin dikiş izlerinin görünümüne sağladı etki hayranlık uyandırıyor. En kaliteli malzemelerden başlayıp, son noktasına kadar aynı işlem özeni devam etmektedir. Gösterilen ilginin en temel nedenlerinden biriside istikbal koltuk takımı yastıkları olmalı.

Çiftli koltuktaki bütünlükteki rolü çok büyüktür. Uzun zaman kullanılsa da deforme olamaz, kolay temizlenir, rahatlığını hemen fark ettirir.

Scarlet üçlü koltuk tam olarak kalabalık günlerin en şık tasarımlı yardımcı olacaktır. Alan genişledikçe daha fazla işleme ve ayrıntı eklemesine neden olmaktadır. Müşterilerimizin aradığı tüm niteliklerin bir arada bulunduğu parçadır. Karamel renklerinin çok büyük bir bölümünü kapladığı, dikişlerden yastıkların bırakıldığı yere kadar geometrik detayların ortaya çıkması farkını hissettirmekte.

Scarlet Koltuk Takımı Hangi Alanlarda Kullanılır?

İstikbal modelleri kullanılmak istenen her alanda farkını belli edecektir. Bunun için şıklık ve tasarımı bir arada sunan gruplardan, tekli ürünlere kadar görülmekte olan uyum, aklınızdaki soru işaretlerinin giderilmesine yardımcı olacaktır.

Scarlet terhini en özel misafirlerini ağırladığınız ofisinizin tam merkezinde kullanabilir, isterseniz evinizin salonunda veya oturma odanıza renk katarken kendinizi iyi hissedin.

En güzel akşamların sohbetlerini paylaşacağınız yakınlarınızı en rahat şekilde ağırlayın. Tüm bunların keyfini çıkartırken aynı zamanda en uygun Scarlet koltuk takımı fiyatlarından yararlanın. En yeni modellerimizi takip etmeyi unutmayın.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Yüksek Ayak

Silinebilir Kumaş

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yatak Olabilme Özelliği