İstikbal Tiana Koltuk Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

İstikbal Tiana Koltuk Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri


İstikbal Tiana Koltuk Takımı

Görsellik ve kalite bakımından İstikbal Tiana Koltuk Takımı modeli diğer ürünleri geride bırakıyor diyebiliriz. Ev hanımlarının ilgili olduğu kadar da beyefendilerin dikkatini çekecek oturma grubudur.

Farklı kumaş uygulamasını daha önce böyle hiç görmediniz.  Sadeliğin ve şıklığın bir araya gelmesinin somut ürünü diyebiliriz. Düğme ve çektirme uygulamaları sırt bölmesinde mevcuttur.

E1 standartlarına uygun olarak üretildi. İnsan sağlığını ön planda tutuyor ve asla kanserojen madde içermiyor. Kullanılan malzemenin organik olması tercih ediliyor ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak hedefleniyor.

Ayaklarında 3 farklı renk alternatifi vardır. Beyaz, mavi ve ceviz olarak size seçenekler sunuluyor. Dilediğinizi tercih edin ve size uyan şekilde ayak alternatifini değerlendirin.

Modern tasarımla imal edilen mobilyada yerden yüksek ayak baz alındı. Sizin kullanımınızı kolaylaştıracak ve ev hanımlarının hoşuna gidecektir.

Kol yapısı tasarımın bir parçasıdır ve sadeliği ortaya koymak için farklı kesim uygulaması vardır. Oturma bölgesinde düz hatlar dikkat çekicidir, ek olarak Tiana berjer farklı motiflere sahiptir.

Tiana Koltuk Takımı Özellikleri Nelerdir?

  1. Sünger oturum özelliği olan mobilya modeli fazlasıyla rahattır. Her yaş grubundan insanın konforu yaşaması için tasarlanmıştır. Asla rahatsızlık duymayacaksınız ve oturduğunuz andan itibaren vücut şekline uyum sağlayabilir. Dayanıklıdır ve yumuşaklığı ekstra hassasiyet sevenlere özeldir.

  2. Ayakları yerden yüksek olarak tasarlandı. Her evde olması gereken yüksek ayaklı modeldir. Temizlik yapmak ve yerini değiştirmek için ekstra olarak kolaylık sağlıyor. Ürünün altını istediğiniz gibi görebilirsiniz ve temizlik öncesinde size ön görü sağlayacaktır.

  3. Silinebilir kumaşı özel üretimdir. Dilediğiniz zaman temizleyebilirsiniz ve nemli bezle rahatlıkla hijyen sağlayacaksınız. Temizlenebilir oturma grubu olan İstikbal Tina Koltuk Takımı Modeli, her konuda sizin avantajlı olmanızı sağlıyor.

  4. Konforu arttıran yumuşak kumaş dokusu mevcuttur. İstikbal ürünlerinin en hassas olduğu durumdur. Müşterilerinin 7den 70e rahat etmesini sağlar ve organik iplikten üretilen kumaşının narin ciltleri dahi rahatlattığı katidir.

İstikbal Tiana Koltuk Takımı Modelini Neden Tercih Etmeliyim?

Lüks, kalite, ihtişam ve konfor dediğiniz zaman aklınıza ilk olarak fotoğraflarını gördüğünüz mobilya markası geliyor. Bir çok alanda başarıya sahip olmakla beraber, evinizde adeta size eşlik ederek ana tanık oluyor.

Tiana mavi renkteki model, Lucas yemek odası takımı, Soprano 8030 mor ve Lucas fiskoslu orta sehpa ile güzel kombin olacaktır.

Tüm görsel güzelliğini yansıtma konusunda oldukça iddialı. Marifetli ustaların kaliteli çizimleri ortaya çıkarmasının en büyük eseri demek doğru olacaktır.

Tüm mobilya modelleri arasında en çok dikkat çekenlerinden biri diyebiliriz. Uzun ömürlü, farklı kol yapısı, yerden yüksek ayaklı, özel kumaşlı ve hassas ciltleri dahi rahatlatabilen özellikte olmasıyla hayat standartlarını olumlu yönde etkiliyor.

Sünger oturumu rahatsız olmanızı önüne geçecektir ve Tiana Koltuk Takımı modeli sayesinde İstikbal ürünlerinin kalitesi bir kere daha ortaya çıktı.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Yüksek Ayak

Silinebilir Kumaş

Sünger Oturum

Yumuşak Kumaş Dokusu