İstikbal Baron Köşe Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

İstikbal Baron Köşe Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Köşe Takım Sehpalı

Genişlik: (X)256.00

Derinlik: (Y)101.00

Yükseklik: (Z)86.00

Berjer

Genişlik: (X)76.00

Derinlik: (Y)90.00

Yükseklik: (Z)100.00

Köşe Kanepe (Yatak Konumu)

Genişlik: (X)

Derinlik: (Y)0.00

Yükseklik: (Z)


İstikbal Baron Köşe Takımı

Sehpası olan İstikbal Baron Köşe Takımı modeli, oldukça şık ve farklı işçiliğe sahiptir.  Sırt kısmında yer alan düğme uygulaması konforunu arttırıyor.

Köşe takımının yan taraflarında olan baklava deseni uyum sağlamasına yarımdı oluyor. Tek renk olarak satışa sunuluyor, özel üretim olan bir seridir. Evinizdeki başka eşyalarla kombin yapmak yerine, tarzınızı modele göre uydurmanız farklı hava katabilir.

Büyük yastıklar sabit renktedir ve kırlentte seçenekleri bulunuyor. Ayrıca değişik İstikbal ürünleri ile kombin yapabilirsiniz.

Spor havası olduğu kadar da klasiğin şıklığını üzerinde taşıyor. Orta sehpa ve yemek odası takımı alternatifleriyle evinizin her köşesini renklendirecek düzeydedir.

Berjer üzerinde sır bölmesinin sağ ve sol tarafında kafanızı yaslayabileceğiniz ek kısım vardır. Böylece konfor artar ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Baron Köşe Takımı Özellikleri Nelerdir?

  1. Orijinal deri olan bölümleri silinebilir. Kesinlikle tahrip olmaz ve uzun ömürlü olacak kullanımda hijyenik tutmak isteyeceksiniz. Hafif nemli olacak şekilde bezinize hiçbir kimyasalı karıştırmadan silebilirsiniz.

  2. Kumaş kısımları bezle temizlenebilir. Deterjan kullanmaksızın nemli bir bezle hijyenik tutabilirsiniz. Deforme olmaz ve sizin sağlıklı şekilde kullanmanız için üzerinde temizlik yapılmaya müsaittir.

  3. İçindeki geniş hacimli yeri sandık olarak kullanabilirsiniz. Mekanizmasıyla kaldırdıktan sonra, İstikbal Baron Köşe Takımı Modeli size içine eşya koyabileceğiniz bir alan sunuyor. Yayıntı olmasını istemediğiniz ve etraftan kaldırmak istediğiniz ne varsa orada muhafaza edebilirsiniz.

  4. Oldukça konforlu olan ürünü yatak yapabilirsiniz. Sehpalı olan bölümü açılabiliyor ve bu size oldukça farklı imkanlar sağlıyor. Ek olarak yatak almanıza ve para harcamanıza gerek kalmayacak. Bundan ziyade evinize alacağınız bir yatak yer kaplayacaktır ve yerden tasarruf edeceksiniz.

  5. Kumaş olan bölümlerin dokusu oldukça yumuşaktır ve hassasiyete uygundur. Bebekler, çocuklar, yaşlılar ve hassas tenliler için birebirdir. Her yaş grubundan insanın rahatlıkla kullanabileceği ve üzerinde yatabileceği oturma grubu modelidir.

İstikbal Baron Köşe Takımı Modeli Tercih Edilir mi?

Size tek renk seçeneği sunuldu ve bunu evinizdeki her eşyayla kullanabilirsiniz. Fakat yanında alternatif olarak farklı ürünler var, üstelik aynı model ismini taşıyor.

Katre gül kurusu renginin doğal güzelliğini keşfetmeniz için güzel bir fırsat olabilir. Baron yemek odası ve orta sehpa ile inanılmaz bir kombin ortaya çıkar.

Evinde uyuma önem veren kişiler olabilir, onlara göre tasarlanmıştır ve farklı seçenekleri araştırmanızın önüne geçecek modeldir.

Ayrıca sehpa olmasıyla sizin daha rahat şekilde kullanmanızı sağlar. Yatak olan bölmenin başında bulunan yere istediğinizi koyabilirsiniz ve atıştırmalıkların durması için biçilmiş kaftan gibi.

Ayaklarında bulunan şık işçilik ayrıca güvenilir ve uzun ömürlü kullanım sisteminin bir parçasıdır. Ağırlık merkezini tamamen dengede tutar ve yerinden oynatmanız halinde sağlamlığı sayesinde güven verecektir.

Baron Köşe Takımı modeli almak mantıklı olacaktır, İstikbal ürünleri listesi içinde popülerliğini korumaya devam ediyor.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Silinebilir Deri

Silinebilir Kumaş

Sandık Fonksiyonu

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yatak Olabilme Özelliği