İstikbal Elizya Köşe Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

İstikbal Elizya Köşe Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Berjer

Genişlik: (X)75.00

Derinlik: (Y)87.00

Yükseklik: (Z)102.00

Köşe Koltuk (Yatak Konumu)

Genişlik: (X)209.00

Derinlik: (Y)127.00

Yükseklik: (Z)

Köşe Koltuk (Sandık Konumu)

Genişlik: (X)

Derinlik: (Y)0.00

Yükseklik: (Z)

Uzatmalı Köşe Koltuk

Genişlik: (X)248.00

Derinlik: (Y)99.00

Yükseklik: (Z)86.00


İstikbal Elizya Köşe Takımı

Çizgilerde çağdaşlık ve şıklık arayanların tercihi İstikbal Elizya Köşe Takımı olmalıdır. Boyuta önem verenlere minimal olduğunu belirtmemiz gerekir.

Kol kısımlarında nervür dikiş vardır ve çektirme uygulamasıyla ayrı havaya sahiptir. Kapitone bölmesinde eve zenginlik katan bir duruşa sahip olduğunu görebilirsiniz.

Yeni nesil teknoloji olarak adlandırılan Zero Wall mekanizmasına sahiptir. Bu sayede 7den 70 e her yaş grubu rahatlıkla kullanabilir.

Sandık ve yatak olma özelliği ile size farklı şekilde tasarruf etmenizi sağlayacaktır. İç hacmi geniştir ve ekstra yatak almanızı ortadan kaldırabilir.

Deluxe takım, yatak odası takımı, yemek odası takımı ve compact TV ünitesiyle kombin yapabilirsiniz. Birbirinden farklı alternatifleri vardır ve tüm evinizde Elizya şıklığını görebilirsiniz.

Renk ve ahenge önem verenler için üretilmiştir. Şıklığı ve kullanışlı olmasıyla tasarım harikası olduğunu kanıtlar niteliktedir.

Elizya Köşe Takımı Özellikleri Nelerdir?

  1. Üründeki Zero – Wall mekanizması ayrıcalık tanıyacak. Duvar dibinde olsa dahi çekmenize gerek kalmıyor. Son teknolojiyle üretilmiştir ve sabit durduğu halde sistemi hareket ettirebilirsiniz. Rahat kullanım için idealdir ve bel rahatsızlıklarının önüne geçmek için tavsiye ediliyor.

  2. Ayakları yerden yüksektir ve şık tarzı yansıtır. Rahat temizlik yapmanız için tasarlanmıştır. Yerden yüksekliği sayesinde altını görebilirsiniz ve hijyenik tutmak için yerinden oynatmanıza gerek kalmayacak. Ev hanımlarının ve ofiste kullanacakların ilk seçimi olabilir.

  3. Farklı kumaş dokusunu silebilirsiniz. Hafif nemli olacak şekilde deterjansız bezle temizlemeye müsaittir. Ürün uzun ömürlüdür ve kesinlikle deforme olmayacaktır. Temizliğe önem veren kişilere iyi bir haber, sabun ve herhangi bir kimyasal kullanmasına gerek yoktur.

  4. Ürünün içinde muhafaza alanı mevcuttur. Sandığı olan İstikbal Elizya köşe takımı modeli yerden tasarrufu önemsiyor. Etrafınızda dağınıklık yapan tüm eşyaları koyabilirsiniz. Ayrıca anlık kullanıma ihtiyaç duyulacak gereçler içinde yerleştirme alanı olabilir. Bu sizin kullanım şeklinize bağlıdır.

  5. Kumaşı doğal iplikten üretilmiştir ve rahatlığı sağlar. Cildinizle barışık olan kumaşa sahiptir ve kesinlikle tahrik edişi dokunuşlar yaptırmaz. Doktorların tavsiye ettiği İstikbal ürünleri arasındadır ve asla insan sağlığını tehdit etmez.

  6. Tek hamlede yatak olma özelliğine sahip köşe takımıdır. Fazla kas gücü gerektirmez ve rahatlıkla yatağa çevirebilirsiniz. Evinize ek olarak bir yatak alarak masraf yapmanıza gerek yok. Ayrıca yer konusunda tasarrufu hissedeceksiniz.

İstikbal Elizya Köşe Takımı Modeli Tercih Edilir mi?

Sağlamlığı ve şık tasarımı sayesinde oturma grupları ürünlerinin hepsi mükemmeldir. Elizya modeli, klasiğin dışında göz alıcı renklerden oluşuyor.

Scarlet hardal, Dream gül kurusu ve gri renkli berjere sahiptir. Evinde yada ofisinde klasiğin dışına çıkarak modernliği görmek isteyenler için idealdir.

Özellikle salonunda yada oturma odasında kullanacaklar için farklı ürünlerle kombin yapma imkanı olacak. Evinizin her odasında kaliteli ürün görmek isteyebilirsiniz, öncelikli olarak Elizya Köşe Takımı modeli sizi cezbetmeye başlayacaktır.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Yüksek Ayak

Silinebilir Kumaş

Sandık Fonksiyonu

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yatak Olabilme Özelliği