İstikbal Omega Köşe Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

İstikbal Omega Köşe Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Köşe Koltuk (Yatak Konumu)

Genişlik: (X)206.00

Derinlik: (Y)110.00

Yükseklik: (Z)

Köşe Koltuk (Sandık Konumu)

Genişlik: (X)

Derinlik: (Y)0.00

Yükseklik: (Z)

Uzatmalı Köşe Koltuk

Genişlik: (X)247.00

Derinlik: (Y)89.00

Yükseklik: (Z)84.00


İstikbal Omega Köşe Takımı

Klasik ve düz renkli İstikbal Omega Köşe Takımı modeli, tüm resimleri ve ayrıntıları ile sizi etkileyecektir. Bir çok modelde olandan farklı özelliğe sahiptir.

Köşe kanepe üzerindeki düğme uygulamaları sırt ve oturma bölümünde vardır. Ayrıca çektirme stili sayesinde şıklığını belli ediyor.

Ayakları yerden yüksek olarak üretilmiştir ve şahane bir sanat eseri edasında evinizde görselliğiyle dikkat çekebilir. Tekli ve köşeli kanepe olarak 2 parçadan oluşuyor.

Oturma bölümündeki eğimli çizgileri insan bedenine dost olarak tasarlanmıştır. Kol kısımları hafif oval geliyor, ayrıca yatak olan bölümün yan tarafında çit düğme detayı mevcuttur.

Tekli koltuğun düz oturma yeri var, sadeliği ve ihtişamı aynı anda görebileceğiniz yegane İstikbal modeli olarak karşınızdadır.

Diğer ürünlerle kombin yapmanıza olanak var, yatak ve sandık olabilmesiyle sizi ekstra masraftan kurtaracaktır.

İstikbal Omega Köşe Takımı Özellikleri Nelerdir?

  1. Deri bölümleri silinebilir. Özel olarak üretilen deri kısımları vardır ve bunları rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Uzun ömürlü kullanım için tasarlandığını anlayacaksınız.

  2. Kumaş kısımlarını nemli bezle temizleyebilirsiniz. Hijyen konusunda hassasiyet gösterenlerin bir numaralı tercihidir. Oturma grubunda olması gereken en önemli özellik bu aslında.

  3. Sandık fonksiyonu yer tasarrufunu sağlar. İçi geniştir ve tüm hacmini kullanmanıza olanak sağlar. Tüm eşyalarınızı koyabilirsiniz ve muhafaza için idealdir. Etrafınızda anlık kullanıma ihtiyaç duyacağınız şeyleri daha içine yerleştirerek yakınınızda tutacaksınız.

  4. Özel üretim kumaşı oldukça yumuşaktır. Dokusunun hassas ve narin olması, insan sağlığını koruduğunu ifade eder. İstikbal Omega modeli, köşe takımları arasında standart düzeyin üzerindeki özelliğini yansıtıyor.

  5. Yatak fonksiyonu tek hamlede size eşsiz özellik kullanımı sunuyor. Ekstra para ödeyerek yatak almanıza gerek yok. İstikbal sizi düşünüyor ve evinizde yer kaplamasının önüne geçiyor. Yatak konumuna getirmeniz için bir hareketiniz yetecektir. Her konuda avantajı yaşatan oturma grubu modeli, hayatınızı kolaylaştıracaktır.

İstikbal Omega Köşe Takımı Modeli Tercih Edilir mi?

Rahatlıkla alabileceğiniz ve şıklığını evinize yansıtacak oturma grubudur. Müşterilerin sadece oturma odasında değil, salonda da tercih ettiği bir üründür.

Evin her odasına yakışacaktır, kaliteli çizgileri ve İstikbal markasına özgü desenleriyle kendisini belli edecek.

Renk seçenekleri teke indirgenmiştir, klasik Retro havasını bozmamak adına şıklığından ödün vermiyor. Farklı desenlerde olan kırlentler sayesinde, evinize renk katabilir.

Köşe takımı önerisi isteyenlere özeldir, yerden yüksek ayaklar ve silinebilir dokusu sayesinde tüm ev hanımlarının derdine derman olabilir niteliktedir.

Kendine has olan belirgin çizgileri ve düğme gibi hassas uygulamaları, evinizdeki diğer eşyalarla kombin olmasını sağlayabilir.

Uygun fiyatlı oturma grubu arıyorsanız kesinlikle kaçırmayın, uzanmalı modeldir ve Armoni 5772 hardan renginde olan halıyla konsepte uygundur.

İstikbal markası Tüm dünya üzerinde tavsiye edilebilir duruma gelmeyi başardı. Erkeklerin ve bayanların seçimi olmasının yegane sebeplerinden ilki insan sağlığını ön planda tutmasındır. Omega Köşe Takımı modeli, hardal rengiyle tasarım harikası olarak ortaya çıkarıldı.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Silinebilir Deri

Silinebilir Kumaş

Sandık Fonksiyonu

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yatak Olabilme Özelliği