İstikbal Orleon Köşe Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

İstikbal Orleon Köşe Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Tekli Koltuk

Genişlik: (X)76.00

Derinlik: (Y)88.00

Yükseklik: (Z)95.00

Köşe Koltuk

Genişlik: (X)260.00

Derinlik: (Y)225.00

Yükseklik: (Z)86.00

Köşe Koltuk (Yatak Konumu)

Genişlik: (X)150.00

Derinlik: (Y)113.00

Yükseklik: (Z)


İstikbal Orleon Köşe Takımı

En rahat oturma gruplarından bir tanesi olan İstikbal Orleon Köşe Takımı modeli, rahatlık ve şıklı bakımından göz kamaştırıyor. Zarif ve bir o kadar da kibar tasarlanmıştır.

Kolay yerleşim yapılabilen takımlar arasındadır ve her oda tarzına uyacaktır. Ergonomik tarzı vardır, konforuna düşkün kişilere rahat oturum imkanı sağlıyor.

Diğer köşe takımlarından farklıdır ve modern çizgileriyle odanızda adeta dekor olacak. Özel hatları ve işçiliği sayesinde ön plana çıkıyor, gelen misafirlerinizin etkilenmemesi elde değildir.

Ayaklarının yerden yüksek üretilmesi şıklığı arttırır ve rahat temizliğe olanak sağlar. Sırt bölmesi özel olarak üretilir, düğme ve çektirme uygulaması bir arada yapılarak belirgin çizgiler ortaya çıkarılır.

Yatakta bulunan yeni tasarım mekanizma, Zero  Wall rahatlığını ortaya koyar niteliktedir. Depolama bölmesini kullanmak ve yatak konumuna getirmek için insan gücünü en aza indirgedi.

Köşe uzanmalı kısmının sonunda sehpası vardır, size yerden tasarruf sağlar ve kullanım rahatlığını ortaya çıkarır. İşlevsel İstikbal ürünleri hangileridir diyecek olursanız, bu oturma grubu ilk sıralarda yerini aldı.

Orleon Köşe Takımı Özellikleri Nelerdir?

  1. Tüm dünyanın tercih ettiği yeni nesil Zero Wall mekanizması var. Ürünü olduğu yerden kıpırdatmadan (duvar kenarında olsa dahi), istediğiniz konuma getirebilirsiniz. Ayrıca bel ağrısı çekenler, güç kaybı olanlar, çocuklar ve yaşlıların dahi kullanabileceği özel mekanizmaya sahiptir.

  2. Ayaklarını yerden yüksekliği normalin üstündeki boyutlardadır. İnsanların seçmekte haklı olduğu İstikbal Orleon modelleri, hayatınıza rahatlık getirecektir. Temizliği daha konforlu hale getirmek ve basitleştirmek için ideal bir fırsattır. Tüm detayları arasında en dikkat çekici olanı budur ve ürünün altını rahatlıkla kaldırmadan görebilirsiniz.

  3. Özel üretilen kumaşını silebilirsiniz. Ürünün her yerini silebileceğiniz gibi kumaş bölümlerinde hijyeni sağlamak mümkündür. Kimyasal ve deterjan kullanmadan, sadece nemli bezle işlemi tamamlayabilirsiniz. Ev hanımları ve temizliğe düşkün kişiler için harika bir haberdir.

  4. İç muhafaza sandık alanı geniştir. Mekanizma sayesinde tek hamlede sandık konumuna getirebilirsiniz. İçindeki geniş hacmi değerlendirmenize olanak sağlıyor.

  5. Kumaşı çok yumuşak ve insan sağlığını korur. Hassas cilde sahip kişilerin dahi kullanabileceği oturma grubu modeli olarak gösteriliyor. Beklentilerin çok üstüne çıkması sayesinde, her yaştan insanın konforunu uzun ömürlü kılıyor.

  6. Zero – Wall mekanizması sayesinde yatak olabiliyor. Türkiye’nin en çok tercih ettiği yatak olan mobilyadır. Tek bir hareketinizle yatak konumuna getirebilirsiniz.

İstikbal Orleon Köşe Takımı Modeli Tercih Edilir mi?

Oturma grupları arasında en şıklarından biridir ve özel renk tasarımlarıyla sunuluyor. Su yeşili ve sarı renkleri ağırlıktadır. Armoni 5445 mor halı ile kombin yapabilirsiniz.

Kırlentlerde bahar esintisini keşfetme imkanınız olacak. İnce detayları düşünülmüştür ve ayak yapısı bakımından evin havasını değiştirebilir. İstikbal ürünleri, uzun ömürlüdür ve garantili olarak satışı yapılır. Orleon Köşe Takımı modeli, bir çok kişi tarafından önerilerek tam not aldı.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Zero Wall Mekanizması

Yüksek Ayak

Silinebilir Kumaş

Sandık Fonksiyonu

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yatak Olabilme Özelliği