İstikbal Alonso Tv Koltuğu Fiyatı


156 puan
Puan ver

İstikbal Alonso Tv Koltuğu için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Tekli Koltuk

Genişlik: (X)86.00

Derinlik: (Y)103.00

Yükseklik: (Z)110.00

Tekli Koltuk (Relax Konumu)

Genişlik: (X)86.00

Derinlik: (Y)163.00

Yükseklik: (Z)83.00


İstikbal Alonso Tv Koltuğu

Rahat ve konforlu yüzeye sahip İstikbal Alonso TV Koltuğu modeli, size mükemmel bir deneyim sunacak. Evinize bir kere girdikten sonra asla çıkarmak istemeyeceğiniz üründür. Vücudunuzun şeklini alması ve stresinizi azaltmasıyla meşhurdur.

Deri dokusunun cildinizle dost olduğunu kesinlikle unutmayın. Farklı renk alternatifleri vardır ve bu sayede evinizdeki her oda ile kombin yapabilirsiniz. Ayrıca farklı İstikbal mobilya modelleri ile konsept yapmanız mümkündür.

Genellikle evin oturma odasında ve ofislerde tercih edilen TV karşısında kullanılan koltuk modeli, 2018 senesinin favorisi olarak gösteriliyor. Her ya grubundan insana hitap ediyor, uzun ömürlü kullanım süresiyle size eşlik edecektir.

Temizlenebilir yüzeyi vardır ve dilediğiniz gibi hijyenik tutabilirsiniz. Yan tarafında bir adet cep mevcuttur ve elektronik kumandasını buraya koyabilirsiniz. Sizin için gereken her şey düşünüldü ve kaliteli üretim olarak tasarlanmıştır.

Ekstra rahat oturup yapısı sayesinde, vücudunuz konforu hissedecektir ve yorgunluk alıcı özelliği mevcuttur.

Televizyonun karşısında unutulmaz bir deneyim fırsatı veriyor, üstünde uykuya geçeceğiniz kadar yumuşak malzemeden üretilmiştir.

Alonso TV Koltuğu Özellikleri Nelerdir?

  1. Kullanışlıdır ve rahat taşınabilir. Ayak yapısı sayesinde hareket ettirmekte zorlanmayacaksınız. Evinizdeki her odaya götürüp çalıştırabilirsiniz.

  2. Renk seçenekleri klasiktir. Krem, kahve rengi ve bordo olarak üç farklı renk ile karşınıza çıkıyor.

  3. Yanda ekstra cebi vardır. Kumandasını ve anlık olarak kullanmak istediğiniz eşyayı kol bölümünün altında duran kısma rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

  4. Ayak uzatma fonksiyonu vardır. (Relax konumu) Ürünün en çok kullanılan özelliğidir ve ayaklarınızdaki tüm yorgunluğu almaya yönelik tasarlanmıştır. Sırtınızı geriye doğru yasladığınız zaman koltuk kendisini yatırmaya başlayacaktır.

  5. Ekstra yumuşak İstikbal Alonso modeli, TV koltuğu konusunda adeta çığır açıyor. Farklı materyallerin bir araya getirilmesiyle oluşturuldu, insan sağlığına dosttur ve uzun süre sizinle ana tanıklık ederken ferahlığını hissettirecektir.

  6. Kol yapısı standartlara göre tasarlandı. Dirsekleri ve elleri koyduğunuz bölme sayesinde kan dolaşımınız rutin olacaktır. Parmak uçlarında olan baskı azalır ve rahatlama hissi gelmeye başlar.

  7. Güçlü iskeleti yüksek kiloları üzerinde taşıyabilir. Kilolu kişilerin seçimi olabilir, sağlam iskelet yapısı beklentileri karşılayacak tarzdadır.

İstikbal Alonso TV Koltuğu Modeli Tercih Edilir mi?

Oturma grubu ürününü tek başına alabilirsiniz. Evinizin her odasında kullanıma uygun ve ayrıca Orleon plazma TV sehpası ile kombin yapmanız halinde şık duruşu göreceksiniz.

Ürünün altını temizlemek için yerden yukarıya kaldırılması mekanizması sayesinde mümkündür. Her konuda sizi avantaja geçiriyor ve İstikbal mobilya modelleri konusunda tercih yapmakta zorlanabilirsiniz.

Baskın görünüme sahiptir, rahatlığıyla oturan kişileri kendisine bağlayabilir. Evinize aldıktan sonra aranızda gerçekten bir bağ oluşacaktır, sağlamış olduğu konfor gününüzün kaliteli geçmesini sağlayabilir.

Yatay konuma getirdiğiniz zaman üzerinizde uyumanız mümkündür. Sırt bölmesindeki üçe bölünmüş sünger yapısı, insan vücudunun rahatlamasına göre tasarlanmıştır. Alonso TV Koltuğu, İstikbal ürünleri arasındaki kaliteli duruşuyla yüksek albeniye sahiptir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri