İstikbal Agility Yatak ve Baza Fiyatı


156 puan
Puan ver

İstikbal Agility Yatak ve Baza için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri


İstikbal Agility Yatak ve Baza

Uyku esnasında bedeni her noktadan besleyen İstikbal Agility Yatak modeli konforlu bir yaşam sunar. İnsan hayatında uyku önemlidir ve sabah kalktıktan sonra tüm gününüze etki edecektir.

Yatak seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenlerin başında ortopedik ve uzun ömürlü olması vardır.

Hour glass teknolojine sahiptir. %18 omuz ve kalça, %13 bel bölgenizi destekleyerek rahat uyku uyumanızı sağlar. İnsan bedeninin her yerini saran ve destekleyen teknolojiye sahip olması markanın farkını ortaya koymaktadır.

Dolgun malzemeler ve ekstra kenar içerikleri sayesinde, Agility ürününün her noktasında eşit rahatlık mevcuttur. Deri tasarıma sahip kenarları özel üretimdir ve tay tüyü ele alınmıştır.

Micropocket yay konforunu arttırıcı özelliği mevcut ve ekstra konforu size en iyi şekilde sunan ped vardır.

Torba yay teknolojisi bu üründe kullanıldı. İnsan vücuduna iyi gelen ve her yaştan kişinin kullanabileceği düzenli uyku sağlayan model arasındadır.

Agility Yatak Özellikleri Nelerdir?

 1. Üstündeki pedi ayrıdır ve dilediğiniz zaman yataktan çıkarabilirsiniz. Kapitone katmanını ayırabilirsiniz ve kendi istediğiniz biçimde kullanıma uygundur.

 2. Müşterilerinin sağlığını ve konforunu düşünen İstikbal yataklar arasında en çok tercih edilenidir.

 3. Yüksek gramaja sahiptir, böylece örgü kumaşın vücudunuzu sarmasını hissedebilirsiniz. Ustaların ve tasarımcıların uzun süren çalışmaları sonucunda ortaya çıkarttığı harika motiflere sahiptir.

 4. Bedeninize iyi gelecek dikiş yüzeylerine sahip ve rahat uyku çekmenizi sağlayacak tarzda dokusu vardır.

 5. Agility Yatak modelinde micropocket yay sistemi mevcuttur. Ana yay sisteminin dışında ek olarak üretilmiştir. Alt yayların baskısını azaltarak daha uzun ömürlü kullanımı destekliyor.

 6. HourGlass özel kesim süngere sahip. %49 oranında ek destek sağlar ve vücudunuzun yapısına göre anlık şekil alır. Ufak yayların üzerinde bulunur, katmanların en dayanıklı olanı sayılabilir.

 7. Kenarlarda konforun artmasını sağlayan ekstra dolgu malzemeleri bulunur. Farklı markaların ve başka yatakların modellerinde kıyılarda olan boşluk bulunmaz.

 8. Ekstra olarak dolgu malzemesi vardır ve burada dahi aynı konforu bulacaksınız. Yatağın üzerindeki tüm baskıyı eşit olarak dağıtacaktır.

 9. Torba yay sisteminde sahip üründür.

Yayların metalleri torba şeklinde muhafazaya alınmıştır ve baskıyı güzel olarak karşılar.

 1. Ürünleri aldıktan sonra iade edebilirsiniz. 30 gün deneme süresi veriliyor ve bu süreçte müşteri memnuniyetine bağlı olarak iade söz konusudur.

 2. Süngerlerle kenarlar beslenmiştir. Kesim kenar desteklerinde süngerlerin vücudunuza özel dokunuş sağlaması mümkündür.

İstikbal Agility Yatak Modelini Doktorlar Tavsiye Ediyor

Düzenli uyku, sağlıklı yaşam ve dingin psikoloji adeta birbirine bağlıdır. Yatağa girdikten sonra rahat uyuyabilmek için ortopedik ve tavsiye edilen yatağa ihtiyacınız vardır.

Her vücut tipine uyan ve sağlığını korumak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği modeldir.

Çift katmanlı olan yay tabakası ve üst bölmesinde olan özel üretim deri dokusuyla insan vücudunun sağlığını koruyor. İstikbal Agility Yatak Modeli aldığınızda tüm hayatınız olumlu yönde değişecektir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

30 Gün Mutluluk Garantisi