İstikbal Backsense Yatak Fiyatı


156 puan
Puan ver

İstikbal Backsense Yatak için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri


İstikbal Backsense Yatak

Beden uyumlu Therapedic serisinin en özeli, İstikbal Backsense Yatak sayesinde konforu yaşayacaksınız. Fiziksel sağlığınızın ön planda olduğu bir üründür ve sağlıklı uyku uyumanız için gereken donanıma sahiptir.

Güzel uyumak için ne yapmak gerekir gibi sorular artık kafanızı kurcalamayacak. HourGlass teknolojisi sayesinde vücudunuzun her yerine eşit ölçüde baskı olacak. %18 omuz ve kalça, %13 bel gölgesini destekleyen yapıdadır.

Yay sistemi çift katlıdır, biri yüksek ve diğeri ufak olmak üzere rahat taban yapısı oluşturuyor. Micropocket yay sistemiyle destekleniyor ve sabit ped kullanıldı. SL kesintisiz diye tabir edilen yay sistemi mevcuttur. Yatağın konforu farklı ve üst düzeydir, yayların desteklendiği süngerlerin faktörü fazladır.

Kenarlarında tay tüyü var, deri kulplara sahip ve gerçekten modernize edilmiş yatak modeli olarak müşterilere sunuluyor. İstikbal ürünleri kesinlikle beklentiyi karşılayacaktır ve deliksiz uykuyu özleyenler için güzel haberdir.

Backsense Yatak Özellikleri Nelerdir?

  1. Örgü kumaşa sahiptir ve ağırlığı fazla olduğu için baskıyı rahatlıkla kaldırabilir. Kapitone katmana sahiptir, en üst tabakanın verdiği ferahlık sayesinde uyumanız daha da hızlanacaktır.

  2. HourGlass sünger yapısı sayesinde vücudunuza %49 destek sağlanacaktır. Üst tabakada bulunan kısa yayların tavanına koyuluyor. Böylece vücudunuzun şekline sahip olan süngerler tüm baskıyı emiyor.

  3. Micropocket yay sistemi sayesinde konforun tadını çıkaracaksınız ve diğerlerinde olmayan bu özelliği insan sağlığını önemsiyor.

  4. Ek olarak yayların üzerinde bulunan dolgu malzemeleri vardır. Alt katmanda ve üst katmanda bulunan dolgular beden sağlığının ve rahat uykunun temelini oluşturmaktadır.

  5. İstikbal Backsense Yatak Modeli özel üretimdir, SL kesintisiz yay sistemi kullanıldı. Kesintisiz yay sistemi nedir? Yatak ölçülerine göre kalıba oturtulmuş yay grubudur, hepsi birbirine bağlıdır ve vücut yapısına göre esneklik sağlıyor. İnsan bedeninin yaptığı tüm baskıyı emer ve konforlu yatma imkanı sağlar.

  6. Kenarlardaki özel kesim ve yoğunluğu fazla sünger sistemi mevcuttur. Yatağın uç noktalarında bedeninizi rahatlatacak şekilde kesilmiş süngerler var. Bu sayede net noktada rahatlığı hissetmeniz mümkündür.

İstikbal Backsense Yatak Modeli Doktorların Tavsiyesidir

Genel bir sorun haline gelen uyku bozukluğunun önüne geçilmesi gerekiliyor. Her geçen gün eziyet olmamalıdır ve keyifli bir uykunun size kazandıracağı pozitif enerjiye sahip olmalısınız.

İstikbal markasının Bakcsense ürünü tam ortopediktir. SL teknolojisi sayesinde bedeniniz rahat edebilir. Yatağın vücudunuzun her noktasıyla daha çok temas kurması sağlanır ve bu amaç güdülmüştür.

Yüksek süspansiyonlara sahiptir, Türkiye’de sadece bizde mevcut. Kesinlikle deforme olmaz ve uzun ömürlü kullanım için üretilmiştir.

Satın aldıktan sonra 1 ay kullanarak deneme süreniz vardır. Memnun kalmadığınız takdirde paranız geri iade edilebiliyor ve müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutuluyor.  Aradığınız tüm özellikleri bulacağınız ve rahat uyku çekeceğiniz modeli tavsiye ediyoruz. Backsekse Yatak modeli, İstikbal markası tarafında kullanıcılarının ömrünü uzatmak ve motivasyonunu yükseltmek için tasarlanmıştır.

 


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

30 Gün Mutluluk Garantisi

SL Kesintisiz Yay Teknolojisi