İstikbal Kansas Baza Fiyatı


156 puan
Puan ver

İstikbal Kansas Baza için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri


İstikbal Kansas Baza

Ortopedik yatakların daha yararlı olabilmesi için güzel alt zemine ihtiyacı vardır, İstikbal Kansas Baza modeli size gerekeni sağlayabilir. Sağlam alt yapı oluşturmak ve uyku düzeni konusunda rahatlığa erişmek için önerilen baza modelleri arasındadır.

Metal konstrüksiyonlu oluşu sağlamlığını belli eder ve gerçekten uzun yıllar boyunca kullanıma göre tasarlanmıştır. Normal baza türlerinden farklıdır, yandan açılma özelliği vardır. Amortisörleri çok dayanıklıdır ve yüksek ağırlığı dahi kaldırabilecek şekilde uygulanmıştır.

Dış kaplaması orijinal deriden yapılmıştır, insan tenini kesinlikle rahatsız etmeyecek türdendir. Ayrıca silinebilir ve uzun süreli kullanım konusunda eşsizdir.

İç hacmi normale göre biraz daha verimlidir, sağlam kasası sayesinde depolamayı gönül rahatlığıyla yapmanızı sağlar. Therapedik ürünleri arasındadır ve aldıktan sonra pişman olmayacaksınız. Milyarlarca lira para harcanarak alınan yatağın temelini oluşturuyor, bu konuda bahsedilenleri dikkate almanızı öneririz.

Kansas Baza Özellikleri Nelerdir?

  1. Çelik konstrüksiyon ile üretimi yapılmıştır. Yapılan malzemenin çelik olması önemlidir. Yaşanabilecek aksaklıklar ve kazaların önüne geçilmesi gerekiyor. İstikbal markası tüm ürünlerinde doğal ve uzun ömürlü olan elementleri tercih eder. Böylece üretim malzemelerinin fabrika çıkışından sonra uzun ömürlü garantisi müşteri memnuniyetini sağlar.

  2. Yandan açılma özelliğine sahip. Normal baza modelleri içinde ayak ucundan açılan sistemler mevcuttur. Klasiğin dışına çıkılıyor ve beklentiden daha farklı şekilde özelliklere sahiptir.

  3. Deri kaplama ve silinebilir. İnsan sağlığını tehdit etmeye deri üretimi ile kaplanmıştır. Böylece sert kenarlardan kurtulacaksınız, temas halinde canınızın yanmasının önüne geçilecek. Çocuğu, hastası yada yaşlı yakını olanlar için ilk tercihler arasında yerini alıyor.

  4. Geniş iç hacim fazla eşya almasına işarettir. İçini rahatlıkla kullanacağınız şekilde tasarlandı. Yatak odanızda fazlalık olan tüm eşyaları koyabilirsiniz ve tek hamlede kaldırılabiliyor. Güvenilir sistemlerle üretilen İstikbal Kansas modeli sağlıklı şekilde uyumanıza destek olacak.

İstikbal Kansas Baza Modeli Kullanışlı mı?

Bu güne kadar yapılan satışlarda müşteri memnuniyetinin %100 olduğu görülüyor. Uzun ömürlü baza modelleri arasındadır. İstikbal markasının ürünleri, kesinlikle insan sağlığını düşünüyor ve ailenizde huzura götürecek ek özelliklere sahiptir.

Klasik renkte olması sayesinde her şeyle kombin yapabileceğiniz anlamına geliyor. Özellikle silinebilir deriden oluşması cezbedicidir, uzun süreli kullanımda deforme olmaz ve yıpranmaz. Böylece gönül rahatlığıyla yaptığınız alış verişin faydasını hayatınızın en keyifli uyku anlarında yaşayabilirsiniz.

Ortopedik Yataklara Uygun Baza Modeli Hangisidir?

Beklentiyi karşılayabilir olması ve yatağınızla uyum sağlaması önemlidir. Başlıklı ve başlıksız olarak satışı mevcuttur. Dileyen müşteriler sadece başlığını satın alabilir ve diğer baza modelleriyle kombin yapabilir.

İstikbalde tasarım ürünleri arasında gösteriliyor. Motifleri ve düğme şıklığını bir arada görebileceğiniz yegane ürünlerdendir. Yatak odasında olması gereken eşyalar dikkatle seçilmelidir ve sağlıksız ürünleri kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Tavsiye edilen Kansas Baza sayesinde, almış olduğunuz rahat yatağınız uzun ömürlü olarak kullanılır ve rahat gecelere katkısı tartışılamaz niteliktedir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri